Nowa kadencja zarządu w Hydrogen Poland

Z dumą informujemy, że na wczorajszym walnym zebraniu członków naszego stowarzyszenia przyjęliśmy nowy zarząd. Rola prezesa została powierzona dotychczasowemu członkowi zarządu HP – Tomoho Umeda. Tomoho jest założycielem spółki Hynfra oraz Hynfra Energy Storage. Przedsiębiorcą i promotorem technologii wodorowych i wielkoskalowych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Jest m.in. członkiem zarządu Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska oraz przewodniczy Komitetowi Technologii Wodorowych przy Krajowa Izba Gospodarcza (Polish Chamber of Commerce).

Z ogromną radością witamy w zarządzie również nowe osoby: Alex Naumann, eksperta ds. technologii wodorowych, zasiadającego m.in. w Grupie Konsultacyjnej Porozumienia Wodorowego, powołanej przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Katarzyna Cupryś, doświadczoną ekspertkę ds. finansowania projektów i dotacji UE, specjalizującą się w energetyce odnawialnej.

W zarządzie pozostają Paweł Piotrowicz, dotychczasowy prezes, oraz Beata Superson-Polowiec.

Komisję rewizyjną zasilą: niezmiennie Michal Gorzoch z ILF Consulting Engineers oraz witamy na pokładzie Katarzyna Raszyńska z firmy Hynfra.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Jesteśmy przekonani, że każdy wniesie do stowarzyszenia unikalne kompetencje, które pozwolą naszej organizacji osiągnąć nowe poziomy rozwoju. Bogate doświadczenie, wiedza branżowa oraz innowacyjne podejście będą nieocenionym atutem w naszych dążeniach do stania się jeszcze silniejszym i bardziej wpływowym głosem w sektorze zrównoważonej energetyki w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *