Członkowie

Hynfra prowadzi działalność w obszarze rozwoju infrastruktury zielonego wodoru, jest integratorem technologii dostarczanych przez najlepszych producentów. Posiada wysokie kompetencje potrzebne do opracowania i zaprojektowania najbardziej wydajnych i efektywnych kosztowo instalacji wchodzących w skład łańcucha technologii wodorowych znajdujących zastosowanie w nowoczesnej gospodarce. Przeprowadza procesy generalnego wykonawstwa realizując projekty “pod klucz”. 

Polowiec i Wspólnicy Sp. j. została utworzona przez radców prawnych Adama Polowca, Beatę Superson – Polowiec, Marcina Jamrozika oraz Marcina Rusinka w oparciu o istniejącą od 2003 r. Kancelarię Radcy Prawnego Adam Polowiec. Świadczy pomoc prawną, poprzez kompleksową obsługę, szeroki krąg podmiotów – zarówno przedsiębiorcom, jak i podmiotom sektora publicznego oraz organizacjom non – profit.

VOSS Fluid GmbH to wiodący światowy producent hydraulicznej techniki połączeniowej z siedzibą główną w Wipperfürth i wraz z firmą VOSS Automotive GmbH stanowi część holdingu VOSS. Firma VOSS Fluid oferuje wszystko z jednego źródła – od optymalnej techniki połączeniowej w systemach hydraulicznych, przez indywidualne doradztwo, aż po dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i gotowy do montażu system przewodów, a wszystko uzupełnione o usługę logistyczną.