Członkowie

Na polskim rynku kompetencje firmy koncentrują się zarówno na rozwoju infrastruktury energetyki wiatrowej, jak i instalacji fotowoltaicznych. Od studium wykonalności do projektu i procedowania pozwoleń, poprzez finansowanie, aż po budowę farmy wiatrowej lub słonecznej.

Polowiec i Wspólnicy Sp. j. została utworzona przez radców prawnych Adama Polowca, Beatę Superson – Polowiec, Marcina Jamrozika oraz Marcina Rusinka w oparciu o istniejącą od 2003 r. Kancelarię Radcy Prawnego Adam Polowiec. Świadczy pomoc prawną, poprzez kompleksową obsługę, szeroki krąg podmiotów – zarówno przedsiębiorcom, jak i podmiotom sektora publicznego oraz organizacjom non – profit.

VOSS Fluid GmbH to wiodący światowy producent hydraulicznej techniki połączeniowej z siedzibą główną w Wipperfürth i wraz z firmą VOSS Automotive GmbH stanowi część holdingu VOSS. Firma VOSS Fluid oferuje wszystko z jednego źródła – od optymalnej techniki połączeniowej w systemach hydraulicznych, przez indywidualne doradztwo, aż po dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i gotowy do montażu system przewodów, a wszystko uzupełnione o usługę logistyczną.