Członkowie

Hynfra prowadzi działalność w obszarze rozwoju infrastruktury zielonego wodoru, jest integratorem technologii dostarczanych przez najlepszych producentów. Posiada wysokie kompetencje potrzebne do opracowania i zaprojektowania najbardziej wydajnych i efektywnych kosztowo instalacji wchodzących w skład łańcucha technologii wodorowych znajdujących zastosowanie w nowoczesnej gospodarce. Przeprowadza procesy generalnego wykonawstwa realizując projekty “pod klucz”. 

OX2 rozwija i sprzedaje farmy wiatrowe i słoneczne. Na przestrzeni ostatnich szesnastu lat OX2 osiągnęła pozycję lidera w branży lądowej energetyki wiatrowej. Firma rozwinęła i sprzedała obiekty o łącznej mocy zainstalowanej ok. 2,5 GW w Szwecji, Finlandii, Polsce i Norwegii, a do grona jej klientów należą m.in. Allianz, Ardian i IKEA. W latach 2014-2020 OX2 zrealizowała w Europie więcej inwestycji w sektorze lądowej energetyki wiatrowej niż jakikolwiek inny deweloper. Za sprawą stałego zwiększania dostępu do energii ze źródeł odnawialnych OX2 wspiera transformację w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości. OX2 prowadzi działalność w Szwecji, Finlandii, Polsce, Francji, Norwegii, Hiszpanii, Rumunii, na Litwie i we Włoszech. Siedziba główna mieści się w Sztokholmie. W 2020 r. osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 5.201 mln SEK, zaś jej wskaźnik EBIT wyniósł 416 mln SEK. Akcje OX2 są notowane na Nasdaq First North Premier Growth Market. FNCA Sweden AB jest certyfikowanym doradcą dla OX2.

Polowiec i Wspólnicy Sp. j. została utworzona przez radców prawnych Adama Polowca, Beatę Superson – Polowiec, Marcina Jamrozika oraz Marcina Rusinka w oparciu o istniejącą od 2003 r. Kancelarię Radcy Prawnego Adam Polowiec. Świadczy pomoc prawną, poprzez kompleksową obsługę, szeroki krąg podmiotów – zarówno przedsiębiorcom, jak i podmiotom sektora publicznego oraz organizacjom non – profit.

VOSS Fluid GmbH to wiodący światowy producent hydraulicznej techniki połączeniowej z siedzibą główną w Wipperfürth i wraz z firmą VOSS Automotive GmbH stanowi część holdingu VOSS. Firma VOSS Fluid oferuje wszystko z jednego źródła – od optymalnej techniki połączeniowej w systemach hydraulicznych, przez indywidualne doradztwo, aż po dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i gotowy do montażu system przewodów, a wszystko uzupełnione o usługę logistyczną.